Homefix plaatschroef zelfborend staal verzinkt VZ cilinderkop CK Phillips PH 2 DIN 7504N 3.5x13 mm blister 22 stuks 6701.21.10010
Artikelnummer: A51405082
- Plaatschroef cilinderkop staal verzinkt zelfborend DIN 7504-N
- Homefix
- Type 6701.21.10010
- 6701.21.10010
- 8712811330956
Vanaf 6
€ 11,29 per 6 blisters
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Hoenderdaal Fasteners
Beschrijving
-
Plaatschroef cilinderkop staal verzinkt zelfborend DIN 7504-N
-
Merk Homefix
-
Type 6701.21.10010
-
6701.21.10010
-
8712811330956
-
Een zelfborende plaatschroef is voorzien van een boorpunt, hiermee boort hij zijn eigen boorgat en is gemakkelijk weer uit te draaien
-
Deze schroef wordt voornamelijk in de metaalverwerkende industrie gebruikt bij een metaaldikte tot 6.5 mm, afhankelijk van de diameter
-
Deze plaatschroef met cilinderkop en Phillips aandrijving is volgens DIN 7504-N
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6701.21.10010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67012110010 |
| EAN artikel | 8712811330956 |
| Intrastat CBS code | 73181491 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Hoenderdaal Fasteners |
| EAN leverancier | 8712811999924 |
| Merk | Homefix |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Schroeven - Schroeven zelfborend - Schroef zelfborend cilinderkop Phillips DIN 7504MH verzinkt |
| Productgroep | Plaatschroeven |
| Productsoort | Plaatschroef cilinderkop staal verzinkt zelfborend DIN 7504-N |
| Type | 6701.21.10010 |
| Minimale besteleenheid | 6 blisters |
| Inhoud blister | 22 stuks |
| Verpakking | Blister |
| Bewerking | Verzinkt |
| DIN | 7504-N |
| Materiaal | Gehard staal |
| Schroef aandrijving | PH-2 |
| Diameter | 3.5 mm |
| Lengte | 13 mm |
| Schroef model kop | Cilinderkop |
| ISO | 15481 |
| Overdoos | 132 stuks |
| Draaduitvoering | Plaatschroefdraad |
| Type boorpunt | Zelfborend |
| Kopdiameter | 6,9 mm |