Homefix afdichtring RVS A2 met aangevulkaniseerde EPDM-ring M6 blister 20 stuks 6701.60.18010
Artikelnummer: A51402592
- Sluitring met aangevulkaniseerde epdm-ring
- Homefix
- Type 6701.60.18010
- 6701.60.18010
- 8712811335135
Vanaf 6
€ 13,72 per 6 blisters
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Hoenderdaal Fasteners
Beschrijving
-
Sluitring met aangevulkaniseerde epdm-ring
-
Merk Homefix
-
Type 6701.60.18010
-
6701.60.18010
-
8712811335135
-
Voor het waterdicht maken van een liggende schroefverbinding gebruik je een afdichtring
-
Wordt ook wel 'dakplaatring' genoemd
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6701.60.18010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 67016018010 |
| EAN artikel | 8712811335135 |
| Intrastat CBS code | 73182200 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Hoenderdaal Fasteners |
| EAN leverancier | 8712811999924 |
| Merk | Homefix |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Ringen - Afdichtringen - Afdichtring EPDM |
| Productgroep | Sluitringen |
| Productsoort | Sluitring met aangevulkaniseerde epdm-ring |
| Type | 6701.60.18010 |
| Minimale besteleenheid | 6 blisters |
| Inhoud blister | 20 stuks |
| Kwaliteit | A2 |
| Verpakking | Blister |
| Buitendiameter | 16 mm |
| Binnendiameter | 6.8 mm |
| Draad M | M6 |
| Dikte | 3.5 mm |
| Materiaal | RVS-EPDM |
| Uitvoering | EPDM-ring aangevulkaniseerd |
| Overdoos | 120 stuks |