Hoenderdaal stokeind staal verzinkt VZ M4x30 mm 100 stuks 8648.01.10501
Artikelnummer: A51406933
- Stokeind staal verzinkt
- Hoenderdaal
- Type 8648.01.10501
- 8648.01.10501
- 8712547016728
Vanaf 100
€ 12,96 per 100 stuks
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Hoenderdaal Fasteners
Beschrijving
-
Stokeind staal verzinkt
-
Merk Hoenderdaal
-
Type 8648.01.10501
-
8648.01.10501
-
8712547016728
-
Een stokeind kan in hout of in combinatie met een plug in de muur worden geschroefd en heeft aan de andere zijde metrisch draad, waar een moer kan worden aangedraaid
-
Een stokeind is beschikbaar in een stalen elektrolytisch verzinkte of in een roestvaststalen A2 uitvoering
-
Materiaal: staal
-
Bewerking: verzinkt
-
Verpakking: karton
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8648.01.10501 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 86480110501 |
| EAN artikel | 8712547016728 |
| Intrastat CBS code | 73181900 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Hoenderdaal Fasteners |
| EAN leverancier | 8712811999924 |
| Merk | Hoenderdaal |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Stokeinden - Stokeind verzinkt |
| Productgroep | Stokeinden |
| Productsoort | Stokeind staal verzinkt |
| Type | 8648.01.10501 |
| Minimale besteleenheid | 100 stuks |
| Inhoud | 100 stuks |
| Draad M | M4 |
| Diameter | 4.2 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Lengte schroefdraad | 15 mm |
| Diameter plug | 5, 6 mm |