Hoenderdaal asborgring staal blank DIN 6799 3.2x7.3x0.6 mm 100 stuks 4073.00.00320
Artikelnummer: A51402597
- Asborgring blank DIN 6799
- Hoenderdaal
- Type 4073.00.00320
- 4073.00.00320
- 8712811002846
Vanaf 100
€ 6,29 per 100 stuks
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Hoenderdaal Fasteners
Beschrijving
-
Asborgring blank DIN 6799
-
Merk Hoenderdaal
-
Type 4073.00.00320
-
4073.00.00320
-
8712811002846
-
Asborgring blank DIN 6799
-
DIN: 6799
-
Materiaal: staal
-
Bewerking: blank
-
Verpakking: zakje
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4073.00.00320 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40730000320 |
| EAN artikel | 8712811002846 |
| Intrastat CBS code | 73182200 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Hoenderdaal Fasteners |
| EAN leverancier | 8712811999924 |
| Merk | Hoenderdaal |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Ringen - Asborgringen - Asborgring DIN 6799 verenstaal |
| Productgroep | Asborgringen |
| Productsoort | Asborgring blank DIN 6799 |
| Type | 4073.00.00320 |
| Minimale besteleenheid | 100 stuks |
| Inhoud | 100 stuks |
| Buitendiameter | 7.3 mm |
| Kleur | Blank |
| Dikte | 0.6 mm |
| Diameter as | 3.2 mm |