Hoenderdaal afdichtring roodkoper DIN 7603A 21x25x1.5 mm 100 stuks 4090.28.02103
Artikelnummer: A51402554
- Afdichtring roodkoper DIN 7603-A
- Hoenderdaal
- Type 4090.28.02103
- 4090.28.02103
- 8712811289384
Vanaf 100
€ 145,65 per 100 stuks
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Hoenderdaal Fasteners
Beschrijving
-
Afdichtring roodkoper DIN 7603-A
-
Merk Hoenderdaal
-
Type 4090.28.02103
-
4090.28.02103
-
8712811289384
-
Afdichtring roodkoper DIN 7603-A
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 4090.28.02103 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40902802103 |
| EAN artikel | 8712811289384 |
| Intrastat CBS code | 74152100 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Hoenderdaal Fasteners |
| EAN leverancier | 8712811999924 |
| Merk | Hoenderdaal |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Ringen - Afdichtringen - Afdichtring DIN 7603A koper |
| Productgroep | Afdichtringen |
| Productsoort | Afdichtring roodkoper DIN 7603-A |
| Type | 4090.28.02103 |
| Minimale besteleenheid | 100 stuks |
| Inhoud | 100 stuks |
| Buitendiameter | 25 mm |
| Binnendiameter | 21 mm |
| Dikte | 1.5 mm |