Henderson SF2RS vouwdeurbeslag Securefold eindhangrol set rechts satin 100 kg C51.00040
Artikelnummer: A20300940
- Hangrol - vouwdeurbeslag Securefold
- Henderson
- Type SF2RS
- C51.00040
- 5019879966558
Vanaf 1
€ 280,50 per set
31,17 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie
Beschrijving
-
Hangrol - vouwdeurbeslag Securefold
-
Merk Henderson
-
Type SF2RS
-
C51.00040
-
5019879966558
-
Eindhangrol rechts voor houten vouwdeuren
-
Hangrolset kompleet met RVS scharnier en ondergeleider met RVS scharnier
-
Maximaal deurgewicht is 100 kg
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | C51.00040 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | C5100040 |
| EAN artikel | 5019879966558 |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10298966 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Henderson |
| EAN leverancier | 5019879000016 |
| Merk | Henderson |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Vouwdeurbeslag - Vouwdeurgarnituren - Vouwdeurgarnituuronderdelen |
| Productgroep | Vouwdeurbeslag Securefold |
| Productsoort | Hangrol |
| Type | SF2RS |
| Alternatief type | SF2RS |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 set |
| Deurdikte | 36-67 mm |
| Deurbreedte maximaal | 1000 mm |
| Deurhoogte | 3300 mm |
| Hangrol type | Eindhangrol set rechts |
| Materiaal | RVS-nylon |
| Maximaal deurgewicht | 100 kg |