Henderson RF50K4 vouwdeurbeslag Roomflex kit 4 speunset draaideur 50 kg C52.00640
Artikelnummer: A20301219
- Vouwdeurgarnituur Roomflex - vouwdeurbeslag Roomflex
- Henderson
- Type RFK4
- C52.00640
- 5019879969511
Vanaf 1
€ 173,09 per set
19,23 € off
-10%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie
Beschrijving
-
Vouwdeurgarnituur Roomflex - vouwdeurbeslag Roomflex
-
Merk Henderson
-
Type RFK4
-
C52.00640
-
5019879969511
-
Roomflex speunset voor draaiende deur tot 50kg
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | C52.00640 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | C5200640 |
| EAN artikel | 5019879969511 |
| Intrastat CBS code | 83024100 |
| Artikel ID | N10976777 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Henderson |
| EAN leverancier | 5019879000016 |
| Merk | Henderson |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Vouwdeurbeslag - Vouwdeurgarnituren - Vouwdeurgarnituuronderdelen |
| Productgroep | Vouwdeurbeslag Roomflex |
| Productsoort | Vouwdeurgarnituur Roomflex |
| Type | RFK4 |
| Alternatief type | RFK4 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 set |
| Deurdikte | 35-44 mm |
| Deurbreedte maximaal | 930 mm |
| Deurhoogte | 3000 mm |
| Toepassing | Houten vouwdeuren |
| Materiaal | RVS-nylon |
| Aantal deuren | 1 stuk |