Hardbrass Stoer! brievenbus cortenstaal 45003025
Artikelnummer: A11200893
- Brievenbus
- Hardbrass
- Type Stoer!
- 45003025
- 8717727005004
Vanaf 1
€ 319,00 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie
Beschrijving
-
Brievenbus
-
Merk Hardbrass
-
Type Stoer!
-
45003025
-
8717727005004
-
Een prachtige brievenbus voor privé en zakelijk
-
De Stoer! brievenbus is van Nederlands ontwerp en productie!
Stoer! kan worden vergrendeld met een vuurwerkbeveiliger die seperaat verkrijgbaar is
- De grote klep is zo afgesteld dat deze op 60 graden blijft staan
- Wel zo makkelijk voor het uitnemen van uw post
- Aan de achterzijde zijn 4 slotgaten aangebracht om hem makkelijk te kunnen monteren
- Zet u uw Stoer! liever op een statief? Geen probleem! Wij hebben hiervoor een net statief met 35 mm dikke palen
- Cortenstaal is een prachtig materiaal wat meeleeft met uw (voor)tuin
- De Stoer! wordt afgeleverd als blank stalen kast en zal direct beginnen met ",roesten",
- Deze roest is echter direct de bescherming van uw product!
- Design: Hardbrass BV
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 45003025 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 45003025 |
| EAN artikel | 8717727005004 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10891501 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Hardbrass |
| EAN leverancier | 8717727000009 |
| Merk | Hardbrass |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Postkasten - Postkast - Postkast staal verzinkt |
| Productgroep | Brievenbussen |
| Productsoort | Brievenbus |
| Type | Stoer! |
| Minimale besteleenheid | 1 stuk |
| Materiaal | Cortenstaal |
| Kleur | Roest |
| Hoogte | 430 mm |
| Breedte | 350 mm |
| diepte | 220 mm |