Halder 3789 hamer Simplex fiber steel nylon-metaal 50 mm 3789.050
Artikelnummer: A40600366
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3789
- 3789.050
- 4030618305149
Vanaf 1
€ 79,14 per stuk
4,17 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3789
-
3789.050
-
4030618305149
-
Hallen, staal en tentoonstelling stand constructie, verbinden van werkstukken, montage van scherpe werkstukken, richten, behuizing assemblage, spuit-giet constructie, installatie constructie, plaatbewerking, montage- en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, onderhoud, reparatie, revisie
-
Slaginzet: Nylon
-
Slaginzet 2: Zacht metaal
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3789050 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3789.050 |
| EAN artikel | 4030618305149 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651399 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3789 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 1370 g |
| Lengte | 330 mm |
| Behuizing | Versterkt gietstaal |
| Steel | Glasvezel met rubber grip |
| Diameter inzet | 50 mm |
| Lengte kop | 135 mm |