Halder 3769 hamer Simplex fiber steel Plastic-metaal 30 mm 3769.030
Artikelnummer: A40600245
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3769
- 3769.030
- 4030618305064
Vanaf 1
€ 39,78 per stuk
2,09 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3769
-
3769.030
-
4030618305064
-
Steiger en tent constructie, richtwerkzaamheden, spuit-giet constructie, installatie constructie, plaatbewerking, timmerman werk, kapconstructie, montage- en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, onderhoud, reparatie, revisie
-
Slaginzet: Plastic
-
Slaginzet 2: Zacht metaal
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3769030 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3769.030 |
| EAN artikel | 4030618305064 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651406 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3769 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 480 g |
| Lengte | 300 mm |
| Behuizing | Versterkt gietstaal |
| Steel | Glasvezel met rubber grip |
| Diameter inzet | 30 mm |
| Lengte kop | 90 mm |