Halder 3767 hamer Simplex fiber steel Plastic-Superplasic 40 mm 3767.040
Artikelnummer: A40600230
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3767
- 3767.040
- 4030618306306
Vanaf 1
€ 54,30 per stuk
2,86 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3767
-
3767.040
-
4030618306306
-
Tuin- en landschapsarchitectuur, bestrating, stoeprand stellen, metselwerk, metsel en trap stellen, steiger en tentbouw, plaatbewerking, meubel montage, ramen en deuren bouw, prefab-woningbouw, timmerwerk, kapconstructies, montage- en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, omheining bouw, indrijven stalen wiggen, motor en handmatig bosbouw onderhoud, reparatie, revisie
-
Slaginzet: Plastic
-
Slaginzet 2: Superplastic
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3767040 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3767.040 |
| EAN artikel | 4030618306306 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651736 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3767 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 860 g |
| Lengte | 330 mm |
| Behuizing | Versterkt gietstaal |
| Steel | Glasvezel met rubber grip |
| Diameter inzet | 40 mm |
| Lengte kop | 110 mm |