Halder 3736 hamer Simplex fiber steel TPE-Mid-plastic 30 mm 3736.030
Artikelnummer: A40600193
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3736
- 3736.030
- 4030618306115
Vanaf 1
€ 36,22 per stuk
1,91 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3736
-
3736.030
-
4030618306115
-
Tuin- en landschapsarchitectuur, bestrating, vloertegels, natuursteen zetten, metselwerk en trappen stellen, steiger en tentbouw, gipswanden constructie, plaatbewerking, montage van meubels, ramen en deuren bouw, prefab-woningbouw, meubelmaker werk, montage- en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, onderhoud, reparatie, revisie
-
Slaginzet: TPE-Mid
-
Slaginzet 2: Plastic
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3736030 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3736.030 |
| EAN artikel | 4030618306115 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651422 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3736 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 453 g |
| Lengte | 300 mm |
| Behuizing | Versterkt gietstaal |
| Steel | Glasvezel met rubber grip |
| Diameter inzet | 30 mm |
| Lengte kop | 90 mm |