Halder 3729 hamer Simplex fiber steel rubber-metaal 80 mm 3729.080
Artikelnummer: A40600184
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3729
- 3729.080
- 4030618306085
Vanaf 1
€ 142,80 per stuk
7,52 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3729
-
3729.080
-
4030618306085
-
Tuin- en landschapsarchitectuur, bestrating, stoeprand stellen, metselwerk, metsel en trap stellen, steiger en tentbouw, richtapparatuur, vorm-spuit en giet constructie, bouw van installaties, plaatbewerking, meubel montage, ramen en deuren constructie, prefab-woningbouw, timmerwerk, kapconstructie, montage- en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, omheining bouw, onderhoud, reparatie, revisie
-
Slaginzet: Rubber
-
Slaginzet 2: Zacht metaal
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3729080 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3729.080 |
| EAN artikel | 4030618306085 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651424 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3729 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 3845 g |
| Lengte | 490 mm |
| Behuizing | Versterkt gietstaal |
| Steel | Glasvezel met rubber grip |
| Diameter inzet | 80 mm |
| Lengte kop | 175 mm |