Halder 3719 hamer Simplex fiber steel Soft-metaal 60 mm 3719.060
Artikelnummer: A40600156
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3719
- 3719.060
- 4030618305958
Vanaf 1
€ 91,51 per stuk
4,82 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3719
-
3719.060
-
4030618305958
-
Tuin- en landschapsarchitectuur, vloertegels, natuursteen zetten, gipswanden constructie, bestrating, vorm-spuit giet constructie, bouw van installaties, meubel montage, ramen en deuren bouw, meubelmaker werk, assemblage en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, onderhoud, reparatie, revisie
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3719060 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3719.060 |
| EAN artikel | 4030618305958 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651740 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3719 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 1980 g |
| Lengte | 410 mm |
| Behuizing | Versterkt gietstaal |
| Steel | Glasvezel met rubber grip |
| Slaginzet | TPE-Soft |
| Diameter inzet | 60 mm |
| Lengte kop | 145 mm |
| Slaginzet 2 | Zacht metaal |