Halder 3712 hamer Simplex fiber steel Soft-rubber 50 mm 3172.050
Artikelnummer: A40600289
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3712
- 3712.050
- 4030618304876
Vanaf 1
€ 61,19 per stuk
3,22 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3712
-
3712.050
-
4030618304876
-
Tuin- en landschapsarchitectuur, bestrating, vloertegels, natuursteen zetten, stoeprand stellen, metselwerk, metselwerk en trappen stellen, steiger en tentbouw, gipswanden constructie, montage van scherpe werkstukken, montage van meubels, ramen en deuren bouw, prefab-woningbouw, meubelmaker werk, timmerman werk, kapconstructies, montage- en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, omheining bouw, onderhoud, reparatie, revisie
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3712050 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3712.050 |
| EAN artikel | 4030618304876 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651449 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3712 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 1225 g |
| Lengte | 330 mm |
| Behuizing | Versterkt gietstaal |
| Steel | Glasvezel met rubber grip |
| Slaginzet | TPE-Soft |
| Diameter inzet | 50 mm |
| Lengte kop | 135 mm |
| Slaginzet 2 | Rubber |