Halder 3704 hamer Simplex fiber steel koper 30 mm 3704.030
Artikelnummer: A40600332
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3704
- 3704.030
- 4030618300786
Vanaf 1
€ 68,69 per stuk
3,62 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3704
-
3704.030
-
4030618300786
-
Zeer hoge impact, richtwerkzaamheden, installatie constructie, plaatbewerking, onderhoud, reparatie, revisie, montage en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector
-
Slaginzet: Koper
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3704030 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3704.030 |
| EAN artikel | 4030618300786 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651822 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3704 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 690 g |
| Lengte | 300 mm |
| Behuizing | Versterkt gietstaal |
| Steel | Glasvezel met rubber grip |
| Diameter inzet | 30 mm |
| Lengte kop | 90 mm |