Halder 3178 hamer Simplex aluminium Superplastic-nylon 50 mm 3178.050
Artikelnummer: A40600256
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3178
- 3178.050
- 4030618305538
Vanaf 1
€ 62,56 per stuk
3,29 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3178
-
3178.050
-
4030618305538
-
Tuin- en landschapsarchitectuur, bestrating, stoeprand stellen/metselwerk, steiger en tentbouw, standbouw, verbinden van werkstukken, montage van scherpe werkstukken, montage van behuizingen, vorm-spuit en giet constructie, bouw van installaties, plaatbewerking, montage van meubels, ramen en deuren bouw, prefab-woningbouw, timmerwerk, kapconstructies, montage- en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, omheining bouw, stalen wig afstellingen, motor en handmatige houtkap, reparatie, revisie
-
Slaginzet: Superplastic
-
Slaginzet 2: Nylon
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3178050 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3178.050 |
| EAN artikel | 4030618305538 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651672 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3178 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 680 g |
| Lengte | 350 mm |
| Behuizing | Aluminium |
| Steel | Kwaliteits hout |
| Diameter inzet | 50 mm |
| Lengte kop | 135 mm |