Halder 3167 hamer Simplex aluminium Plastic-Superplastic 40 mm 3167.040
Artikelnummer: A40600226
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3167
- 3167.040
- 4030618305484
Vanaf 1
€ 42,41 per stuk
2,23 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3167
-
3167.040
-
4030618305484
-
Tuin- en landschapsarchitectuur, bestrating, stoeprand stellen, metselwerk, metsel en trap stellen, steiger en tentbouw, plaatbewerking, meubel montage, ramen en deuren bouw, prefab-woningbouw, timmerwerk, kapconstructies, montage- en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, omheining bouw, indrijven stalen wiggen, motor en handmatig bosbouw onderhoud, reparatie, revisie
-
Slaginzet: Plastic
-
Slaginzet 2: Superplastic
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3167040 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3167.040 |
| EAN artikel | 4030618305484 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651514 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3167 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 380 g |
| Lengte | 330 mm |
| Behuizing | Aluminium |
| Steel | Kwaliteits hout |
| Diameter inzet | 40 mm |
| Lengte kop | 110 mm |