Halder 3127 hamer Simplex aluminium rubber-Superplastic 30 mm 3127.030
Artikelnummer: A40600312
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3127
- 3127.030
- 4030618302766
Vanaf 1
€ 32,98 per stuk
1,74 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3127
-
3127.030
-
4030618302766
-
Positionering en afstelling van lichte/delicate werkstukken, meubelmaker werk
-
Slaginzet: Rubber
-
Slaginzet 2: Superplastic
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3127030 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3127.030 |
| EAN artikel | 4030618302766 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651795 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3127 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 200 g |
| Lengte | 300 mm |
| Behuizing | Aluminium |
| Steel | Kwaliteits hout |
| Diameter inzet | 30 mm |
| Lengte kop | 90 mm |