Halder 3126 hamer Simplex aluminium rubber-plastic 60 mm 3126.060
Artikelnummer: A40600307
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3126
- 3126.060
- 4030618304739
Vanaf 1
€ 60,98 per stuk
3,21 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3126
-
3126.060
-
4030618304739
-
Tuin- en landschapsarchitectuur, bestrating, stoeprand stellen/metselwerk, metsel en trap stellen, steiger en tentbouw, montage van scherpe werkstukken, plaatbewerking, prefab-woningbouw, timmerwerk, kapconstructie, montage- en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, omheining bouw, onderhoud, reparatie, revisie
-
Slaginzet: Rubber
-
Slaginzet 2: Plastic
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3126060 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3126.060 |
| EAN artikel | 4030618304739 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651525 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3126 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 860 g |
| Lengte | 405 mm |
| Behuizing | Aluminium |
| Steel | Kwaliteits hout |
| Diameter inzet | 60 mm |
| Lengte kop | 145 mm |