Halder 3117 hamer Simplex aluminium Soft-Superplastic 30 mm 3117.030
Artikelnummer: A40600299
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3117
- 3117.030
- 4030618302728
Vanaf 1
€ 34,03 per stuk
1,79 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3117
-
3117.030
-
4030618302728
-
Positionering en afstelling van lichte/delicate werkstukken, meubelmaker werk, prototyping, deur constructie, meubel assemblage
-
Slaginzet: TPE-Soft
-
Slaginzet 2: Superplastic
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3117030 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3117.030 |
| EAN artikel | 4030618302728 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651535 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3117 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 185 g |
| Lengte | 300 mm |
| Behuizing | Aluminium |
| Steel | Kwaliteits hout |
| Diameter inzet | 30 mm |
| Lengte kop | 90 mm |