Halder 3107 hamer Simplex aluminium Superplastic 50-40 mm 3107.051
Artikelnummer: A40600278
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3107
- 3107.051
- 4030618305187
Vanaf 1
€ 53,59 per stuk
2,82 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3107
-
3107.051
-
4030618305187
-
Oversized slagdoppen bieden maximale bescherming voor de precieze behandeling van werkstukken met gevoelige oppervlakken
-
Indrijven van appendages in gevoelige omgevingen, positionering van lichte werkstukken
-
Slaginzet: Superplastic
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3107051 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3107.051 |
| EAN artikel | 4030618305187 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651544 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3107 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 430 g |
| Lengte | 330 mm |
| Behuizing | Aluminium |
| Steel | Kwaliteits hout |
| Diameter inzet | 50 mm |
| Lengte kop | 110 mm |