Halder 3101 hamer Simplex aluminium Soft 50-40 mm 3101.051
Artikelnummer: A40600277
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3101
- 3101.051
- 4030618305170
Vanaf 1
€ 44,98 per stuk
2,37 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3101
-
3101.051
-
4030618305170
-
Oversized slagdoppen bieden maximale bescherming voor de precieze behandeling van werkstukken met gevoelige oppervlakken
-
Positionering van lichte/delicate werkstukken, prototyping, meubel assemblage, fineerwerk
-
Slaginzet: TPE-Soft
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3101051 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3101.051 |
| EAN artikel | 4030618305170 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651781 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3101 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 430 g |
| Lengte | 330 mm |
| Behuizing | Aluminium |
| Steel | Kwaliteits hout |
| Diameter inzet | 50 mm |
| Lengte kop | 110 mm |