Halder 3079 hamer Simplex Superplastic-metaal 60 mm 3079.060
Artikelnummer: A40600266
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3079
- 3079.060
- 4030618302629
Vanaf 1
€ 67,57 per stuk
3,56 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3079
-
3079.060
-
4030618302629
-
Tuin- en landschapsarchitectuur, bestrating, stoeprand stellen/metselwerk, steiger en tentbouw, richtapparatuur, vorm-spuit en giet constructie, bouw van installaties, plaatbewerking, montage van meubels, ramen en deuren bouw, prefab-woningbouw, timmerman werk, kapconstructies, montage- en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, omheining bouw, indrijven stalen wiggen, motor en handmatige houtkap, reparatie, revisie
-
Slaginzet: Superplastic
-
Slaginzet 2: Zacht metaal
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3079060 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3079.060 |
| EAN artikel | 4030618302629 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651778 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3079 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 1695 g |
| Lengte | 405 mm |
| Behuizing | Gietstaal |
| Steel | Kwaliteits hout |
| Diameter inzet | 60 mm |
| Lengte kop | 145 mm |