Halder 3068 hamer Simplex Plastic-nylon 60 mm 3068.060
Artikelnummer: A40600236
- Hamer Simplex
- Halder
- Type 3068
- 3068.060
- 4030618304647
Vanaf 1
€ 61,53 per stuk
3,24 € off
-5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hamer Simplex
-
Merk Halder
-
Type 3068
-
3068.060
-
4030618304647
-
Steiger en tent constructie, hal-, staal- en beursstand constructie, verbinden van werkstukken, montage van scherpe werkstukken, assemblage behuizing, spuit-giet constructie, installatie constructie, plaatbewerking, prefab-woningbouw, montage- en reparatiewerkzaamheden in de automobiel- en vrachtwagen sector, onderhoud, reparatie, revisie
-
Slaginzet: Plastic
-
Slaginzet 2: Nylon
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3068060 |
| Alternatief artikelnummer fabrikant | 3068.060 |
| EAN artikel | 4030618304647 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10651717 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Halder Handwerkzeuge |
| EAN leverancier | 8715629000004 |
| Merk | Halder |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Handgereedschappen - Hamers - Combinatiehamers - Hamer inclusief koppen |
| Productgroep | Simplex hamers |
| Productsoort | Hamer Simplex |
| Type | 3068 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 1505 g |
| Lengte | 405 mm |
| Behuizing | Gietstaal |
| Steel | Kwaliteits hout |
| Diameter inzet | 60 mm |
| Lengte kop | 145 mm |