Artikelnummer: A21011578
  • Deurgreep wit
  • GPF Bouwbeslag
  • Type 9702.62.2000
  • GPF9702622000
Let op!
  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
  • Deurgreep wit
  • Merk GPF Bouwbeslag
  • Type 9702.62.2000
  • GPF9702622000
  • Charmant wit!
  • Onze witte producten zijn gemaakt van RVS: een sterk en kwalitatief metaal
  • Finish: Wit
  • Kleur: Wit
  • Materiaal: RVS
  • Lifestyle: Modern
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier GPF9702622000
Alternatief artikelnummer leverancier GPF9702622000
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Ten Hulscher
EAN leverancier 8716075834403
Merk GPF Bouwbeslag
Productclassificatie Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Grepen - Deurgreep gelakt
Productgroep Deurgrepen
Productsoort Deurgreep wit
Alternatief type 9702622000
Minimum besteleenheid 1 stuk
Finish Wit
Kleur Wit
Materiaal RVS
Geschikt voor buitengebruik Ja
Diepte 60 mm
Breedte 90 mm
Lengte 2000 mm