GPF Bouwbeslag ZwartWit 8948.61 S3 vierkante knop 53x53x16 mm vast met metaalschroef M10 zwart GPF894861410
Artikelnummer: A21003116
- Deurknop zwart
- GPF Bouwbeslag
- Type 8948.61 S3 Vierkant
- GPF894861410
- 8716075858508
Vanaf 1
€ 51,89 per stuk
9,16 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Deurknop zwart
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 8948.61 S3 Vierkant
-
GPF894861410
-
8716075858508
-
Zwart kan altijd!
-
Onze producten met een zwarte structuur zijn gemaakt van RVS: een sterk en kwalitatief metaal
-
De levendige kleur op deze knopkruk blijft optimaal behouden door de hoge kwaliteit poedercoating met UV-wering en voelbare structuur
-
Finish: Zwart
-
Kleur: Zwart
-
Materiaal: RVS
-
Geschikt als meerpuntskruk: Nee
-
Lifestyle: Modern
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF894861410 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF894861410 |
| EAN artikel | 8716075858508 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Collectie | GPF ZwartWit Algemeen |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurknoppen - Deurknop gelakt |
| Productgroep | Deurknoppen |
| Productsoort | Deurknop zwart |
| Type | 8948.61 S3 |
| Alternatief type | 894861S3 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Model | Vierkant |
| Eenheid | Stuk |
| Finish | Zwart |
| Lifestyle | Modern |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 16 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 53 mm |
| RAL kleur | RAL 9005 |