GPF Bouwbeslag RVS GPF4956.09A Ika deurgreep gebogen 130x60/114 mm RVS geborsteld-wit met enkel- en dubbelzijdige bevestiging GPF4 9560900A
Artikelnummer: A21008281
- Deurgreep RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 4956.09A
- GPF49560900A
- 8716075867180
Vanaf 1
€ 75,61 per stuk
18,90 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Deurgreep RVS geborsteld
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 4956.09A
-
GPF49560900A
-
8716075867180
-
RVS is de afkorting van roestvast staal (in de volksmond ook wel roestvrij staal genoemd)
-
Het is een sterk metaal met hoge kwaliteit
-
Deze deurgreep heeft een mooie, matte kleur door het geborstelde RVS
-
Finish: RVS geborsteld
-
Kleur: Grijs
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Jaren 30
-
GPF Bouwbeslag RVS GPF4956.09A Ika deurgreep gebogen 130x60/114 mm RVS geborsteld-wit met enkel- en dubbelzijdige bevestiging GPF4 9560900A kopen?
-
GPF Bouwbeslag Deurgreep RVS geborsteld 4956.09A en meer Grepen en modern, klassiek of industrieel Deurbeslag van Ten Hulscher voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF49560900A |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF49560900A |
| EAN artikel | 8716075867180 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Grepen - Deurgreep RVS |
| Productgroep | Deurgrepen |
| Productsoort | Deurgreep RVS geborsteld |
| Type | 4956.09A |
| Alternatief type | 495609A |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Finish | RVS geborsteld |
| Subfinish | Wit |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | RVS |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 60 mm |
| Lengte | 130 mm |
| Eenheid | Stuk |
| Modelnaam | Ika |
| Lifestyle | Jaren 30 |
Aanbevolen producten
-
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.00 rond click rozet 50x8 mm RVS geborsteld GPF110000100
A21003682
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.00
- GPF110000100
- 8716075828174
Vanaf 1 € 19,78 per paar 3,49 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.05 rond click rozet 50x6 mm RVS geborsteld GPF110005100
A21003658
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.05
- GPF110005100
- 8716075828167
Vanaf 1 € 25,40 per paar 4,48 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.06 rond platte rozet 50x2 mm RVS geborsteld GPF110006100
A21003661
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.06
- GPF110006100
- 8716075833789
Vanaf 1 € 29,70 per paar 5,24 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.08 vierkant plat rozet 50x50x2 mm RVS geborsteld GPF110008100
A21003664
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.08
- GPF110008100
- 8716075835509
Vanaf 1 € 29,70 per paar 5,24 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.02 vierkant click rozet 50x50x8 mm RVS geborsteld GPF110002100
A21003642
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.02
- GPF110002100
- 8716075835462
Vanaf 1 € 30,27 per paar 5,34 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
GPF Bouwbeslag RVS GPF1100.09 klassiek vierkante rozet 38x38x5 mm RVS geborsteld GPF110009100
A21003667
- Rozet RVS geborsteld
- GPF Bouwbeslag
- Type 1100.09
- GPF110009100
- 8716075835516
Vanaf 1 € 28,36 per paar 5,00 € off -15% Incl. 21,00% BTW -
Zettex Stainless Steel Spray 500 ml transparant CC08100002
A21011485
- Stainless steel spray transparant
- Zettex
- Type -
- CC08100002
- 8717438720326
Vanaf 1 € 21,50 per stuk Incl. 21,00% BTW