Artikelnummer: A21002755
  • Deurkruk RVS gepolijst
  • GPF Bouwbeslag
  • Type 4300L/R
  • GPF430041200
Let op!
  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
  • Deurkruk RVS gepolijst
  • Merk GPF Bouwbeslag
  • Type 4300L/R
  • GPF430041200
  • RVS is de afkorting van roestvast staal (in de volksmond ook wel roestvrij staal genoemd)
  • Het is een sterk metaal met hoge kwaliteit
  • Deze deurkruk is gemaakt van gepolijst RVS, zodat het product prachtig glanst
  • Finish: RVS gepolijst
  • Kleur: Grijs
  • Materiaal: RVS
  • Geschikt als meerpuntskruk: Niet van toepassing
  • Lifestyle: Jaren 30
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier GPF430041200
Alternatief artikelnummer leverancier GPF430041200
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Ten Hulscher
EAN leverancier 8716075834403
Merk GPF Bouwbeslag
Productgroep Deurkrukken
Productsoort Deurkruk RVS gepolijst
Alternatief type 4300LR
Minimum besteleenheid 1 stuk
Finish RVS gepolijst
Subfinish Ebben
Kleur Grijs
Materiaal RVS
Geschikt voor buitengebruik Nee
Diepte 60 mm
Breedte 16 mm
Lengte 120 mm