GPF Bouwbeslag Anastasius 9951.A2 S3 Ei-knop 62 mm vast met metaalschroef M10 Bronze blend GPF9951A20410
Artikelnummer: A21013383
- Deurknop Bronze blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 9951.A2 S3 Ei
- GPF9951A20410
- 8716075922117
Vanaf 1
€ 70,74 per stuk
12,48 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Deurknop Bronze blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 9951.A2 S3 Ei
-
GPF9951A20410
-
8716075922117
-
Finish: Bronze blend
-
Kleur: Roodbruin
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Warm en dynamisch
-
Geschikt als meerpuntskruk: Nee
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF9951A20410 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF9951A20410 |
| EAN artikel | 8716075922117 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Collectie | Anastasius |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurknoppen - Deurknop gelakt |
| Productgroep | Deurknoppen |
| Productsoort | Deurknop Bronze blend |
| Type | 9951.A2 S3 |
| Alternatief type | 9951A2S3 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Model | Ei |
| Eenheid | Stuk |
| Finish | Bronze blend |
| Lifestyle | Warm en dynamisch |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 59 mm |
| Breedte | 38 mm |
| Lengte | 62 mm |