GPF Bouwbeslag Anastasius 9950.A1 S2 vierkante knop 60x60x16 mm vast met knopvastzetter Dark blend GPF9950A10400
Artikelnummer: A21013365
- Deurknop Dark blend
- GPF Bouwbeslag
- Type 9950.A1 S2 Vierkant
- GPF9950A10400
- 8716075917663
Vanaf 1
€ 62,12 per stuk
10,96 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Ten Hulscher Passie voor deurbeslag
Beschrijving
-
Deurknop Dark blend
-
Merk GPF Bouwbeslag
-
Type 9950.A1 S2 Vierkant
-
GPF9950A10400
-
8716075917663
-
Finish: Dark blend
-
Kleur: Donkerbruin
-
Materiaal: RVS
-
Lifestyle: Warm en dynamisch
-
Geschikt als meerpuntskruk: Niet van toepassing
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | GPF9950A10400 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | GPF9950A10400 |
| EAN artikel | 8716075917663 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ten Hulscher |
| EAN leverancier | 8716075834403 |
| Merk | GPF Bouwbeslag |
| Collectie | Anastasius |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurknoppen - Deurknop gelakt |
| Productgroep | Deurknoppen |
| Productsoort | Deurknop Dark blend |
| Type | 9950.A1 S2 |
| Alternatief type | 9950A1S2 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Model | Vierkant |
| Eenheid | Stuk |
| Finish | Dark blend |
| Lifestyle | Warm en dynamisch |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Diepte | 16 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 60 mm |