GebuVolco 111 schroefoog metrisch M6x40x10 mm RVS A2 - A50001497 - afbeelding 1
GebuVolco 111 schroefoog metrisch M6x40x10 mm RVS A2 - A50001497 - afbeelding 2
GebuVolco 111 schroefoog metrisch M6x40x10 mm RVS A2 - A50001497 - afbeelding 3

GebuVolco 111 schroefoog metrisch M6x40x10 mm RVS A2 111.64010.9020

Artikelnummer: A50001497

  • Schroefoog metrisch RVS A2
  • GebuVolco
  • Type 111
  • 111.64010.9020
  • 8712547008815

van 1 € 104,78 per 100 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Schroefoog metrisch RVS A2

  • Merk GebuVolco

  • Type 111

  • 111.64010.9020

  • 8712547008815

  • Metrische schroefogen kunnen worden ingedraaid in objecten met inwendig metrisch schroefdraad

  • Deze schroefogen hebben metrische draad

  • Verkrijgbaar in gegalvaniseerde en RVS uitvoering

Toepassing

  • Diverse ophang toepassingen in pluggen met inwendig schroefdraad
  • Voor binnen- en buitengebruik
  • Verpakking: doos
  • Materiaal-oppervlakte behandeling: RVS A2

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 111.64010.9020
Alternatief artikelnummer leverancier 111640109020
EAN artikel 8712547008815
Intrastat CBS code 7318130090
Artikel ID N10081545
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Schroefogen metrisch
Productsoort Schroefoog metrisch RVS A2
Type 111
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
L1 37 mm
d 5.25 mm
D 10 mm
L 40 mm
M M6

Aanbevolen producten

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1