GebuVolco 090 tafelklem M6x3 inch ijzer gegalvaniseerd - A50001905 - afbeelding 1
GebuVolco 090 tafelklem M6x3 inch ijzer gegalvaniseerd - A50001905 - afbeelding 2

GebuVolco 090 tafelklem M6x3 inch ijzer gegalvaniseerd 090.00080.1010

Artikelnummer: A50001905

  • Tafelklem ijzer gegalvaniseerd
  • GebuVolco
  • Type 090
  • 090.00080.1010
  • 8712547007962

Vanaf 10 € 5,61 per stuk 5,07 € off -47,5% Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1 € 10,94 per stuk Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 8 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    8 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Tafelklem ijzer gegalvaniseerd

  • Merk GebuVolco

  • Type 090

  • 090.00080.1010

  • 8712547007962

  • Tafelklemmen zijn ook bekend onder de naam lijmklemmen

  • Met deze tafelklem spant of fixeert u met gemak 2 delen op elkaar

  • Deze klemmen zijn gegalvaniseerd uitgevoerd

  • Toepassing: Klemmen, fixeren of spannen van 2 onderdelen aan elkaar voor verschillende doeleinden

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer gegalvaniseerd

  • GebuVolco 090 tafelklem M6x3 inch ijzer gegalvaniseerd 090.00080.1010 kopen?

  • Tafelspanner en meer Spanklemmen en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 090.00080.1010
Alternatief artikelnummer leverancier 90000801010
EAN artikel 8712547007962
Intrastat CBS code 7318130090
Artikel ID N10001863
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Klemgereedschappen - Spanklemmen - Tafelspanner
Productgroep Tafelklemmen
Productsoort Tafelklem ijzer gegalvaniseerd
Type 090
Minimum besteleenheid 10 stuks
Verpakking Doos
Uitvoering M6x3 inch
Klembereik 15-68 mm
Verpakt per 10 stuks
Materiaal-oppervlakte behandeling IJzer gegalvaniseerd

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien6