GebuVolco 078 staaldraadklem M5x1/4 inch ijzer gegalvaniseerd - A50001751 - afbeelding 1
GebuVolco 078 staaldraadklem M5x1/4 inch ijzer gegalvaniseerd - A50001751 - afbeelding 2
GebuVolco 078 staaldraadklem M5x1/4 inch ijzer gegalvaniseerd - A50001751 - afbeelding 3

GebuVolco 078 staaldraadklem M5x1/4 inch ijzer gegalvaniseerd 078.00065.1020

Artikelnummer: A50001751

  • Staaldraadklem ijzer gegalvaniseerd DIN 741
  • GebuVolco
  • Type 078
  • 078.00065.1020
  • 8712547006750

van 1 € 66,82 per 100 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Staaldraadklem ijzer gegalvaniseerd DIN 741

  • Merk GebuVolco

  • Type 078

  • 078.00065.1020

  • 8712547006750

  • Staaldraadklemmen worden gebruikt om eindverbindingen te maken aan staaldraden die dat van zichzelf niet hebben

  • Aan het eind van de staaldraad wordt een lus gemaakt, zodat de draad bevestigd kan worden

  • Die lus wordt gesloten met een staaldraadklem

  • De klem heeft een gegalvaniseerd oppervlak

  • Leverbaar in verschillende formaten

Toepassing

  • Eindverbinding maken aan staaldraden
  • Verpakking: doos
  • Materiaal-oppervlakte behandeling: ijzer gegalvaniseerd
  • DIN nummer: DIN 741

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 078.00065.1020
Alternatief artikelnummer leverancier 78000651020
EAN artikel 8712547006750
Intrastat CBS code 7318154290
Artikel ID N10081556
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Staaldraadklemmen
Productsoort Staaldraadklem ijzer gegalvaniseerd DIN 741
Type 078
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
L1 16 mm
d 6.50 mm
H 28 mm
M M5
Diameter 1/4 inch

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1