GebuVolco 071 stokeind zonder zeskant M6x100 mm RVS A2 - A50001708 - afbeelding 1
GebuVolco 071 stokeind zonder zeskant M6x100 mm RVS A2 - A50001708 - afbeelding 2
GebuVolco 071 stokeind zonder zeskant M6x100 mm RVS A2 - A50001708 - afbeelding 3

GebuVolco 071 stokeind zonder zeskant M6x100 mm RVS A2 071.06100.9020

Artikelnummer: A50001708

  • Stokeind RVS A2
  • GebuVolco
  • Type 071
  • 071.06100.9020
  • 8712547024471

van 1 € 102,01 per 100 stuks Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Neem contact op voor mogelijkheden tot snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Stokeind RVS A2

  • Merk GebuVolco

  • Type 071

  • 071.06100.9020

  • 8712547024471

  • Stokeinden worden ook wel stokschroeven of tafelpootbouten genoemd

  • Deze stokeinden zijn gemaakt van roestvaststaal A2 kwaliteit waardoor ze corrosie bestendig zijn en zowel binnen als buiten gebruikt kunnen worden

  • Aangegeven afmetingen zijn met of zonder zeskant

Toepassing

  • Bevestiging van bijvoorbeeld gevel- en dak beplating, zonnepanelen, kabelgoten, leidingen, trapleuningen en wasbakken
  • Verpakking: doos
  • Materiaal-oppervlakte behandeling: RVS A2

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 071.06100.9020
Alternatief artikelnummer leverancier 71061009020
EAN artikel 8712547024471
Intrastat CBS code 7318153599
Artikel ID N10862896
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productgroep Stokeinden
Productsoort Stokeind RVS A2
Type 071
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
MD 30 mm
HD 30 mm
L 100 mm
S 6,0 mm
M M6
Toevoeging Zonder zeskant

Aanbevolen producten

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1