GebuVolco 071 stokeind met zeskant M10x80 mm RVS A2 - A50001639 - afbeelding 1
GebuVolco 071 stokeind met zeskant M10x80 mm RVS A2 - A50001639 - afbeelding 2
GebuVolco 071 stokeind met zeskant M10x80 mm RVS A2 - A50001639 - afbeelding 3
GebuVolco 071 stokeind met zeskant M10x80 mm RVS A2 - A50001639 - afbeelding 4
GebuVolco 071 stokeind met zeskant M10x80 mm RVS A2 - A50001639 - afbeelding 5

GebuVolco 071 stokeind met zeskant M10x80 mm RVS A2 071.10080.9020

Artikelnummer: A50001639

  • Stokeind RVS A2
  • GebuVolco
  • Type 071
  • 071.10080.9020
  • 8712547024242

Vanaf 100 € 150,80 per 100 stuks 1,51 € off -50% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Stokeind RVS A2

  • Merk GebuVolco

  • Type 071

  • 071.10080.9020

  • 8712547024242

  • Stokeinden worden ook wel stokschroeven of tafelpootbouten genoemd

  • Deze stokeinden zijn gemaakt van roestvaststaal A2 kwaliteit waardoor ze corrosie bestendig zijn en zowel binnen als buiten gebruikt kunnen worden

  • Aangegeven afmetingen zijn met of zonder zeskant

  • Toepassing: Bevestiging van bijvoorbeeld gevel- en dak beplating, zonnepanelen, kabelgoten, leidingen, trapleuningen en wasbakken

  • Verpakking: doos

  • Materiaal-oppervlakte behandeling: RVS A2

  • GebuVolco 071 stokeind met zeskant M10x80 mm RVS A2 071.10080.9020 kopen?

  • Stokeind RVS A2 en meer Stokeinden en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 071.10080.9020
Alternatief artikelnummer leverancier 71100809020
EAN artikel 8712547024242
Intrastat CBS code 7318153590
Artikel ID N10081797
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk GebuVolco
Productclassificatie IJzerwaren - Stokeinden - Stokeind RVS A2
Productgroep Stokeinden
Productsoort Stokeind RVS A2
Type 071
Minimum besteleenheid 100 stuks
M M10
L 80 mm
MD 30 mm
HD 40 mm
S 9,0 mm
Verpakking Doos
Materiaal-oppervlakte behandeling RVS A2
Verpakt per 100 stuks
Toevoeging Met zeskant

Aanbevolen producten

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1