GB 86068 dakplaatje diameter 70 mm 0,6 mm sendzimir verzinkt 86068.0250
Artikelnummer: A18000076
- Dakplaatje
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 86068
- 86068.0250
- 8714318052416
Vanaf 250
€ 46,59 per 250 stuks
0,08 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Dakplaatje
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 86068
-
86068.0250
-
8714318052416
-
Sendzimir verzinkt stalen plaatje diameter 70 mm (met of zonder gaatje) om platdak isolatie te bevestigen aan het dakbeschot
-
Oppervlaktebehandeling: SV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 86068.0250 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 860680250 |
| EAN artikel | 8714318052416 |
| EAN verpakking | 8714318123260 |
| Intrastat CBS code | 73089098 |
| Artikel ID | N10634002 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Pluggen - Isolatieplaatpluggen - Isolatieschotel metaal |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Dakplaatje |
| Type | 86068 |
| Minimum besteleenheid | 250 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 250 stuks |
| Oppervlak | Sendzimir verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | SV |
| Afmeting | Diameter 70 mm |
| Materiaal | 0,6 mm |
| Gatenpatroon | 1/6 mm |
| Overige maatvoeringen | Doosverpakking |