GB 83343 valijzer 185x30 mm 20x2 mm GA 83343.0050
Artikelnummer: A18002317
- Valijzer
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 83343
- 83343.0050
- 8714318023607
Vanaf 50
€ 42,31 per 50 stuks
0,36 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Valijzer
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 83343
-
83343.0050
-
8714318023607
-
Strip met hoekzetting bedoeld om in de sponning van een kozijn te schroeven zodat een geopend valraam wordt opgevangen
-
Oppervlaktebehandeling: GA
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 83343.0050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 833430050 |
| EAN artikel | 8714318023607 |
| EAN verpakking | 8714318126896 |
| Intrastat CBS code | 83024190 |
| Artikel ID | N10633225 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Raambeslag - Valijzers - Valijzer verzinkt |
| Productgroep | Element- en kozijnverbindingen |
| Productsoort | Valijzer |
| Type | 83343 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Oppervlak | Zink-magnesium |
| Oppervlaktebehandeling | ZM |
| Afmeting | 185x30 mm |
| Materiaal | 20x2 mm |
| Gatenpatroon | 2/4,5 mm |