GB 82467 versterkingshoek zwaar 57x57 mm 40x4 mm sendzimir verzinkt 82467.0050
Artikelnummer: A18001367
- Versterkingshoek
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 82467
- 82467.0050
- 8714318045425
Vanaf 50
€ 63,53 per 50 stuks
0,54 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Versterkingshoek
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 82467
-
82467.0050
-
8714318045425
-
Hoekijzer met schroefgaatjes voor een stabiele houtverbinding
-
Leverbaar in verschillende maten en uitvoeringen
-
Oppervlaktebehandeling: SV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 82467.0050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 824670050 |
| EAN artikel | 8714318045425 |
| EAN verpakking | 8714318045449 |
| Intrastat CBS code | 83024190 |
| Artikel ID | N10633506 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Hoeken - Versterkingshoek sendzimir verzinkt |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Versterkingshoek |
| Type | 82467 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Oppervlak | Sendzimir verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | SV |
| Afmeting | 57x57 mm |
| Materiaal | 40x4 mm |
| Gatenpatroon | 4/5 mm |