GB 82454 versterkingshoek 60x60 mm 57x2 mm sendzimir verzinkt 82454.0100
Artikelnummer: A18001363
- Versterkingshoek
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 82454
- 82454.0100
- 8714318044008
Vanaf 100
€ 55,73 per 100 stuks
0,24 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Versterkingshoek
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 82454
-
82454.0100
-
8714318044008
-
Hoekijzer met schroefgaatjes voor een stabiele houtverbinding
-
Leverbaar in verschillende maten en uitvoeringen
-
Oppervlaktebehandeling: SV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 82454.0100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 824540100 |
| EAN artikel | 8714318044008 |
| EAN verpakking | 8714318106614 |
| Intrastat CBS code | 83024190 |
| Artikel ID | N10632441 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Hoeken - Versterkingshoek sendzimir verzinkt |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Versterkingshoek |
| Type | 82454 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 100 stuks |
| Oppervlak | Sendzimir verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | SV |
| Afmeting | 60x60 mm |
| Materiaal | 60x2 mm |
| Gatenpatroon | 8/4,5 mm |