GB 824280 plankdrager wit 250x400 mm 30x4/20x4 mm epoxy coating wit 824280.0010
Artikelnummer: A18000589
- Plankdrager
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 824280
- 824280.0010
- 8714318005269
Vanaf 10
€ 98,01 per 10 stuks
4,72 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Plankdrager
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 824280
-
824280.0010
-
8714318005269
-
Plankdrager, driehoek met schoor, leverbaar in verschillende afmetingen
-
Oppervlaktebehandeling: EPW
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 824280.0010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8242800010 |
| EAN artikel | 8714318005269 |
| EAN verpakking | 8714318103125 |
| Intrastat CBS code | 83025000 |
| Artikel ID | N10633033 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Dragers - Drager - Plankdrager met schoor gecoat |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Plankdrager |
| Type | 824280 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Oppervlak | Epoxy coating wit |
| Oppervlaktebehandeling | EPW |
| Afmeting | 250x400 mm |
| Materiaal | 30x4/20x4 mm |
| Gatenpatroon | 6/7 mm |