GB 82409 stoelhoek 150x150 mm 25x2,5 mm zink-magnesium-4 82409.0025
Artikelnummer: A18001353
- Stoelhoek
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 82409
- 82409.0025
- 8714318043827
Vanaf 25
€ 40,87 per 25 stuks
0,70 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Stoelhoek
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 82409
-
82409.0025
-
8714318043827
-
Hoekijzer met schroefgaatjes voor een universele houtverbinding
-
Leverbaar in verschillende maten en uitvoeringen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 82409.0025 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 824090025 |
| EAN artikel | 8714318043827 |
| EAN verpakking | 8714318108564 |
| Intrastat CBS code | 83024190 |
| Artikel ID | N10632420 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Hoeken - Stoelhoek elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Stoelhoek |
| Type | 82409 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakking | Bos |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| Oppervlak | Zink-magnesium |
| Oppervlaktebehandeling | ZM-4 |
| Afmeting | 150x150 mm |
| Materiaal | 25x2,5 mm |
| Gatenpatroon | 4/6,5 mm |