GB 824035 stoelhoek 55x55 mm 15x2 mm zink-magnesium 824035.0100
Artikelnummer: A18001341
- Stoelhoek
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 824035
- 824035.0100
- 8714318018665
Vanaf 100
€ 17,70 per 100 stuks
0,06 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Stoelhoek
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 824035
-
824035.0100
-
8714318018665
-
Hoekijzer met schroefgaatjes voor een universele houtverbinding
-
Leverbaar in verschillende maten en uitvoeringen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 824035.0100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8240350100 |
| EAN artikel | 8714318018665 |
| EAN verpakking | 8714318116477 |
| Intrastat CBS code | 83024190 |
| Artikel ID | N10633045 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Hoeken - Stoelhoek elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Stoelhoek |
| Type | 824035 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 100 stuks |
| Oppervlak | Zink-magnesium |
| Oppervlaktebehandeling | ZM |
| Afmeting | 55x55 mm |
| Materiaal | 15x2 mm |
| Gatenpatroon | 4/5 mm |