GB 824011 stoelhoek met barcode 25x25 mm 15x2 mm epoxy coating zwart 824011.B001
Artikelnummer: A18002897
- Stoelhoek
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 824011
- 824011.B001
- 8714318080921
Vanaf 250
€ 477,80 per 250 stuks
0,92 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Stoelhoek
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 824011
-
824011.B001
-
8714318080921
-
Hoekijzer met schroefgaatjes voor een universele houtverbinding
-
Leverbaar in verschillende maten en uitvoeringen
-
Oppervlaktebehandeling: EPZ
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 824011.B001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 824011B001 |
| EAN artikel | 8714318080921 |
| EAN verpakking | 8714318083663 |
| Intrastat CBS code | 83024190 |
| Artikel ID | N11137388 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Hoeken - Stoelhoek elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Stoelhoek |
| Type | 824011 |
| Minimum besteleenheid | 250 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 250 stuks |
| Oppervlak | Epoxy coating zwart |
| Oppervlaktebehandeling | EPZ |
| Afmeting | 25x25 mm |
| Materiaal | 15x2 mm |
| Gatenpatroon | 4/5 mm |
| Gebarcodeerd | Ja |