GB 82401 stoelhoek 25x25 mm 15x2 mm elektrolytisch verzinkt 82401.0250
Artikelnummer: A18001346
- Stoelhoek
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 82401
- 82401.0250
- 8714318007089
Vanaf 250
€ 24,56 per 250 stuks
0,04 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Stoelhoek
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 82401
-
82401.0250
-
8714318007089
-
Hoekijzer met schroefgaatjes voor een universele houtverbinding
-
Leverbaar in verschillende maten en uitvoeringen
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 82401.0250 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 824010250 |
| EAN artikel | 8714318007089 |
| EAN verpakking | 8714318106454 |
| Intrastat CBS code | 83024190 |
| Artikel ID | N10632417 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Hoeken - Stoelhoek elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Stoelhoek |
| Type | 82401 |
| Minimum besteleenheid | 250 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 250 stuks |
| Oppervlak | Elektrolytisch verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | EV |
| Afmeting | 25x25 mm |
| Materiaal | 15x2 mm |
| Gatenpatroon | 4/5 mm |
| Gebarcodeerd | Nee |