GB 82398 meubelhoek 50x50 mm 10x2 mm elektrolytisch verzinkt 82398.0100
Artikelnummer: A18002907
- Meubelhoek
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 82398
- 82398.0100
- 8714318016937
Vanaf 100
€ 11,98 per 100 stuks
0,04 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Meubelhoek
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 82398
-
82398.0100
-
8714318016937
-
Oppervlaktebehandeling: EV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 82398.0100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 823980100 |
| EAN artikel | 8714318016937 |
| EAN verpakking | 8714318103262 |
| Intrastat CBS code | 83024190 |
| Artikel ID | N11187070 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Hoeken - Meubelhoek verzinkt |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Meubelhoek |
| Type | 82398 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 100 stuks |
| Oppervlak | Elektrolytisch verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | EV |
| Afmeting | 50x50 mm |
| Materiaal | 10x2 mm |
| Gatenpatroon | 4/4,5 mm |