GB 80065034 windhaak schroefoog metrisch draad en houtdraad HT M6x30 mm 160 mm diameter 5,2 mm RVS 304 80065034.0025
Artikelnummer: A18000541
- Windhaak met schroefoog metrisch draad en houtdraad
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 80065034
- 80065034.0025
- 8714318014438
Vanaf 25
€ 115,16 per 25 stuks
2,22 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Windhaak met schroefoog metrisch draad en houtdraad
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 80065034
-
80065034.0025
-
8714318014438
-
Oppervlaktebehandeling: 304
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 80065034.0025 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 800650340025 |
| EAN artikel | 8714318014438 |
| EAN verpakking | 8714318112981 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10632883 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Windhaken - Windhaak RVS A2 |
| Productgroep | Klein ijzerwaren en diversen |
| Productsoort | Windhaak met schroefoog metrisch draad en houtdraad |
| Type | 80065034 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| Oppervlak | RVS 304 |
| Oppervlaktebehandeling | RVS 304 |
| Afmeting | 160 mm |
| Draad | M6x30 mm |
| Materiaal | Diameter 5,2 mm |
| Uitvoering | Metrisch draad-houtdraad |