GB 80061531 windhaak rammelvrij schroefoog metrisch draad en houtdraad HT M5x30 mm 100 mm diameter 3,9 mm RVS 304 80061531.0050
Artikelnummer: A18000501
- Windhaak rv met schroefoog metrisch draad en houtdraad
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 80061531
- 80061531.0050
- 8714318015411
Vanaf 50
€ 137,62 per 50 stuks
1,33 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Windhaak rv met schroefoog metrisch draad en houtdraad
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 80061531
-
80061531.0050
-
8714318015411
-
Oppervlaktebehandeling: 304
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 80061531.0050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 800615310050 |
| EAN artikel | 8714318015411 |
| EAN verpakking | 8714318114206 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10632872 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Windhaken - Windhaak rammelvrij RVS A2 |
| Productgroep | Klein ijzerwaren en diversen |
| Productsoort | Windhaak rv met schroefoog metrisch draad en houtdraad |
| Type | 80061531 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Oppervlak | RVS 304 |
| Oppervlaktebehandeling | RVS 304 |
| Afmeting | 100 mm |
| Draad | M5x30 mm |
| Materiaal | Diameter 3,9 mm |
| Uitvoering | Metrisch draad-houtdraad |