GB 80030226 schroefhaak zwaar HT 6,8 100x25 mm diameter 6,8 mm elektrolytisch verzinkt 80030226.0050
Artikelnummer: A18000243
- Schroefhaak
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 80030226
- 80030226.0050
- 8714318012861
Vanaf 50
€ 49,55 per 50 stuks
0,42 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Schroefhaak
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 80030226
-
80030226.0050
-
8714318012861
-
Oppervlaktebehandeling: EV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 80030226.0050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 800302260050 |
| EAN artikel | 8714318012861 |
| EAN verpakking | 8714318111519 |
| Intrastat CBS code | 73181300 |
| Artikel ID | N10632779 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - IJzerwaren - Schroefhaken - Schroefhaak zwaar verzinkt |
| Productgroep | Klein ijzerwaren en diversen |
| Productsoort | Schroefhaak |
| Type | 80030226 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Oppervlak | Elektrolytisch verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | EV |
| Afmeting | 100x25 mm |
| Draad | HT6,8 mm |
| Materiaal | Diameter 6,8 mm |
| Overige maatvoeringen | 36 mm |