GB 74494 rolstaartschuif met bocht 600x65 mm 6 mm elektrolytisch verzinkt 74494.0005
Artikelnummer: A18002208
- Rolstaartschuif met bocht
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 74494
- 74494.0005
- 8714318008321
Vanaf 5
€ 86,39 per 5 stuks
7,41 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Rolstaartschuif met bocht
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 74494
-
74494.0005
-
8714318008321
-
Sluitwerk voor houten deuren en poorten
-
Oppervlaktebehandeling: EV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 74494.0005 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 744940005 |
| EAN artikel | 8714318008321 |
| EAN verpakking | 8714318107598 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10633669 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Rolstaartschuif elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | Rolstaartschuif met bocht |
| Type | 74494 |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 5 stuks |
| Oppervlak | Elektrolytisch verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | EV |
| Afmeting | 600x65 mm |
| Materiaal | 6 mm |
| Gatenpatroon | 8/4,5-2/5 mm |